Kurz šití u paní Sabáčkové
20/05/2026
Základní škola
Od podzimu navštěvuje několik našich žáků kurzy šití v ateliéru Sali. Za laskavé podpory paní Sabáčkové a jejího týmu se nejprve učili poznávat materiály, seznámili se se základními stehy a nyní už se chlubí prvními výtvory - dívky zvládly ušít sukně i kalhoty.
Spolupráce, která má opravdu smysl! Děkujeme!